8. kolo 1.A třídy l FC KOstelec n.O. - TJ Sokol Roudnice 1:1 (0:0)

01.10.2012 21:10

Kostelec n.O. - Roudnice 1:1 (0:0)

naše branka: 69. min.: Dvořáček

naše sestava: Tomek (17. Žák), Vlnas, Mikan, Koblížek (87. Truhlář), Samšeňák (17. Krejcar Jakub), Krejcar Tomáš, Slezák, Jiroutek, Dvořáček, Kmoníček, Krejcar Jan.

Komentář trenár A mužstva Koudelka Vladislav ml.:

Na zápas jsme odjeli s torzem mužstva, ale kluci přistoupili k zápasu zodpovědně. Během čtvrt hodiny jsme si vytvořili tři 100% šance, soupeř též 2x zahrozil, když už jsme branku dali, tak nám jí rozhodčí neuznal, pro údajný ofsajd. Druhá půle byla ve stejné režii.Dobře jsme kombinovali a vytvářeli si šance, když jednu z nich proměnil Dvořáček. My jsme mohli zápas rozhodnout, ale šance Kmoníčka a Krejcara T. zůstali nevyužité. Minutu před koncem nás soupeř potrestal, když se k odraženému míči dostal Švandrlík a vyrovnal. Opět jsme zklamali v koncovce.

Zpět