8.kolo III. třídy: SK Roudnice "B" : Ohnišťany 0:4 (0:2)

29.09.2015 17:24

Sestava SK Roudnice „B“: Žák – Mrštík, Gráf, Pajgrt (46. Kučera), Svatoň – Mičiak (46. Voříšek, 80. Klempíř), Šanda (46. Švadlenka), Pospíšil, Koutník – Melichar, Vítek (46. Chrudimský)

 

V první půli jsme byli soupeři důstojným sokem, ale co do tvorby vyložených brankových šancí dokonce lepším, ale co naplat, zatímco hosté dokázali dvě ze tří proměnit, tak my jsme ani jednou dokázali brankáře hostí překonat. První šanci měl po pěkném individuálním uvolnění Melichar, ale nedokázal pak přesně zamířit. Poté se dostal do samostatného úniku Šanda, ale trefil pouze nohu hostujícího brankáře. Hosté pak trestali po centru z levé strany se nikým neatakovaný útočník trefil přesně. Chvilku na to pak domácí podržel dobrým zákrokem Žák. Vrátit nerozhodný stav mohl Vítek, ale stejně jako Šanda ani on neuspěl v sólovém nájezdu. Podobně si naši hráči vedli ještě jednou. Jako dnes byla branka hostí zakletá. Po trestuhodném zahození vytvořených příležitostí přišel v závěru trest od hostí, kteří využili důrazu při zisku míče při naší rozehrávce a po pohledné akci zvýšili na 0:2. Druhý poločas přinesl hodně šancí, ale po hříchu spíše na straně hostí. Slušný výsledek tak pro nás hájil hlavně Žák, který několikrát velmi dobře zasáhl. Bohužel se nám dnes nedařilo v první půli střelecky a v té druhé navíc i herně. Ztracené body tak budeme muset získat třeba již za týden na hřišti Nového Města n.C.


 

 

Zpět