8. kolo IV.třídy sk. B - 2009/10 TJ Sokol Roudnice "B" : Syrovátka 1:1 (0:1)

27.09.2009 20:28

Branky: Krejcar Jakub - Musil

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Žák - Mencák (75.Truhlář L.), Šiška, Truhlář O., Mrštík D. - Špaček, Panchártek, Pajgrt (46. Krejcar Jan), Bouška (65. Gráf) - Krejcar Jakub, Mrštík L.

Úvod utkání se odvíjel spíše v poklidném tempu, ale postupně se tempo hry zvyšovalo. V prvním poločase za "nitky osudu" zápasu tahali povětšinou hosté, kteří byli před domácím brankářem několikrát v dobrých střeleckých situácích. Gólově se ale prosadili až ke konci první půle, kdy využili chybné rozehrávky domácích stoperů a také absence zraněného Mencáka, který v tu dobu chyběl na postu pravého obránce. V domácím dresu se velmi aktivně na hrišti projevoval Pajgrt. Druhá půle začala zvýšenou aktivitou domácích a nedlouho po začátku poločasu si domácí vytvořili vyloženou šanci, kterou ale Krejcar Jakub nedkázal proměnit. Postupně více otevřenou domácí obranu hostující útočníci čím dál častěji prověřovali, ale bez finálního zakončení. Domácím se jejich postupně zvyšující se tlak vyplatil asi 75. minutě, kdy přesným centrem našel Kubu Krejcara Gráf a prvně jmenovaný přesně zakončil. Po vyrovnání se však domácí spíše zatáhli a hosté mohli zápas opět zlomit na svou stranu, ale Martin Hruška dokázal zaváhání domácí obrany zužitkovat pouze k nastřelení brankové konstrukce. Derby přineslo bojovné utkání, které v únosných mezích řídil rozhodčí Vízek. Určitě ale bylo dostatečně zajímavé pro přítomných cca 170 diváků.

 

Názor soupeře: https://www.slavojsyrovatka.banda.cz/clanek/34634/sobota-26.-zari-2009-roudnice-b-syrovatka-1-1-0-1-/

Fotogalerie: https://svadlis.rajce.idnes.cz/B_Syrovatka/

Zpět