8.kolo IV.třídy sk. B - 2011/12 TJ Sokol Roudnice "B" : Dobřenice 3:0 (2:0)

02.10.2011 20:15

Branky: Koudelka, Klapka D., Špaček V.

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Zasadil – Truhlář, Šiška, Svatoň A. – Mrštík D. (62. Gráf), Špaček V., Mikan (58. Špaček J.), Kučera – Koudelka, Klapka D., Panchártek

Úvod utkání se nám příliš nevydařil, nedařilo se nám dobře kombinovat, příliš jsme spěchali v postupných útocích. Dařilo se nám naopak v rychlých brejcích hlavně po stranách. V 25. minutě jsme dokonale potřestali hosty za ztrátu při jejich útoku a po ose Kučera, Koudelka a Klapka se zrodila první branka utkání. Naše hráče branka nabudila a do konce první půle byli aktivnější a hlavně nebezpečnější než hosté. V 35. minutě si na kolmici Mikana seběhl Koudelka, ale jeho střela pouze orazítkovala břevno. Stejný hráč si spravil chuť ve 43. minutě, když dokázal téměř z nulového úhlu nabídnutou šanci. Druhá půle ale pro náš tým nezačala nijak dobře. Hosté přidali a naše defenzíva byla hodně pod tlakem. Hlavně se nám nedařilo včes zastavovat postup hostí přes střed pole. Šance hostí, ale naštěstí pro nás většinou těsně míjely naši branku. Eliminovat převahu středové řady hostí a tím se opět vrátit do utkání nám pomohla jak střídaní, která týmu přinesla oživení jak v defenzivní tak i v ofenzívě. Navíc se nám podařilo hosty skolit třetí brankou Vojty Špačka. Další šance pak přicházeli hlavně z naší strany, ale již nebyly dotaženy do gólového vyústění. Dané utkání hráči zvládli a dokázali hosty v kontextu celého utkání přehrát, i když hlavně v začátku druhé půle si koledovali o zdramatizování utkání. Pokud tým bude hrát v ustáleném složení má asi šanci se pohybovat na horních patrech tabulky. Hlavní ale bude jak si tým dokáže poradit při absenci základních kamenů sestavy. Snad se nám bude dařit i nadále. Kluky chválím celkově jako tým. Pochvalu si za svou velmi aktivní hru a stále ohrožování branky soupěře zasloží Koudelka s Klapkou. Pozitivně hodnotím i oživení týmu po příchodu Špačka J. a Gráfa. Chválit defenzivu je asi zbytečné, protže pokud proti takto kvalitnímu soupeři neikasujeme je to jasná pochvala pro definzivní činnost týmu.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/8.kolo_IV.tridy_sk._B_-_2011_12_TJ_Sokol_Roudnice_B_Dobrenice_3_0/

Zpět