8.kolo IV.třídy sk. B - 2012/13 TJ Sokol Roudnice "B" : Lovčice "B" 3:0 (3:0)

01.10.2012 10:50

Branky: 46. Melichar, 60. a 75. Mrštík L.

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Svatoň P. – Truhlář, Šiška, Svatoň A. – Klapka M. (70. Kmoníček J.), Kučera, Špaček V., Pithart (75. Novotný), Mrštík L. – Gráf (60. Panchártek), Melichar T.

První půle proti stále se lepšící rezervě Lovčic byla hodně vyrovnaná a spíše nebezpečnější byli hosté, kteří byli i brance blíže, když nastřelili břevno. Jinak se ale odvíjela povětšinu mimo šestnáctky a mnoho jasných příležitostí nepřineslo. Mnohem více zajímavá byla druhá půle, která začala domácím náporem a také rychlou brankou Melichara, který lehce skóroval po chybě hostujícího brankáře, který neudržel centr Pitharta. Branka domácí nakopla a přišli i další šance, ale Kučera po krásné akci pouze orazítkovat břevno. Uzemní převaha domácích, ale neznamenala, že by hosté rezignovali, spíše naopak. Jejich šance začali pramenit z brejkových situací a několikrát byli velmi blízko vstřelení branky. Domácí ale všechny ošemetné situace přestáli bez inkasování a naopak přidali další dvě pojistky. Dvakrát se prosadil Lukáš Mrštík, když  nejdříve v samostatném nájezdu prostřelil hostujícího brankáře a poté dokázal lehce zužitkovat neatakován na zadní tyči přetažený centr. Zbytek zápasu si domácí i přes několik komplikací v celku pohlídal a mohl slavit již  4. výhru v řadě, která jej posunula mezi vedoucí celky soutěže. Příští utkání bude ve znamení derby, kdy zavítáme na hřiště Libčan.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/8.kolo_IV.tridy_sk._B_-_2012_13_TJ_Sokol_Roudnice_B_Lovcice_B_3_0_3_0/

 

Zpět