8.kolo lll. třídy 2014/2015 TJ Jiskra Prasek - TJ Sokol Roudnice B 2:4 (0:1)

29.09.2014 08:13

Prasek - Roudnice B 2:4
   V  průměrném utkání  hosté na  rozdíl od  domácích proměnili  šance,
a tak si odvezli 3 body.
   Fakta  -  branky:  Štayr  2  -  Koudelka  3,  Tomáš, ŽK 1:1, ČK 1:0
(Pokorný 2. ŽK),  PK 0:0, poločas 0:1, diváci:  60, rozhodčí Andrejsek.
Sestavy - Prasek:  Šuhájek - Vyhleďal, Pokorný, Brett,  Štefán - Štayr,
Janáček,  Holý (60.  Tomáš), Polívka  - Tichý,  Herzog. Roudnice B: Žák
- Kučera,  Špaček, Gráf,  Svatoň -  Klapka, Švadlenka,  Vlasák, Koutník
- Tomáš (60. Jarkovský), Koudelka.

 

Bližší info k zápasu:

Sestava: Žák – Gráf, Kučera, Špaček J., Svatoň – Klapka, Vlasák, Švadlenka, Koutník – Koudelka, Tomáš (60. Jarkovský)

K velmi důležitému utkání jsme odjížděli při vědomí souběžného utkání s naším A mužstvem. Naštěstí trenér Koudelka neřešil absence, a tak s námi mohl jet i aktuálně rozehrávající se Vlasák. Ten měl být společně se střelcem Koudelkou hlavními opěrnými body naší hry. První půle začali naší uzemní převahou a také vedoucí brankou z kopačky Jirky Tomáše. Bohužel pak jako bychom ztratili půdu pod nohama a začali nás domácí přehrávat rychlými akcemi. Naštěstí jim úmysly vstřelit branku dvakrát překazil Žák, a pak také do téměř odkryté branky neskórující domácí útočník. Naše akce v té době končili na nepřesnostech a také velmi častém ofsajdovém postavení. Do druhé půle jsme šli s vědomím malého náskoku a také důrazem na zlepšení hry. To se nám podařilo a tempo hry jsme začali udávat my. K tomu nám posléze pomohla i nedisciplinovanost domácích, kteří již od 57. minuty hráli pouze o deseti. Přesilovou hru jsme dokázali využít střelecky díky Koudelkovi, který využil rychlého brejku za obranu a sám před brankářem se nemýlil. Domácí ale nesložili zbraně a trápili naši obranu křižnými pasy a individuálními průniky, které musela obrana hasit často až na poslední chvíli. Navíc při nás stálo i štěstí když domácí nastřelili tyč. Trochu uklidnění přinesla v 70. minutě branka opět z kopačky Koudelky. Stejný hráč pak vybídl k zakončení Jarkovského, ale ten v jasné šanci přestřelil. Poté Koudelka završil hattrick, ale bohužel pro ofsajd nebyla branka uznána. Domácí poté kolem 80. minuty snížili ze standardní situace. Navíc se i podruhé zatřásla tyč naší branky. Statečně bojující domácí zlomil pak třetí brankou Koudelka, který využil Jarkovského přihrávku. Domácí pak ze stejného místa jako v prvním případě v 91. minutě pouze výsledek korigovali opět velmi dobře zahranou standardní situací. Po velmi těžkém utkání si tak odváže cenné tři body, které bychom rádi v dalších utkání zopakovali

Zpět