8. kolo: Nepolisy "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 3:0 (2:0)

01.10.2013 15:06

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Gráf, Kučera, Svatoň – Klapka M., Pithart, Špaček J., Mrštík D. -  Mencák (46. Švadlenka), Jarkovský (46. Bárta), Novotný

S absencemi se nám v posledních týdnech roztrhl pytel a při zraněními sužovaném áčku nelze hledat pomoc ani na této frontě. Opět tak absence silně zasáhly do složení týmu a na hřiště se tak dostali hráči z lavičky. Oslabená ofenziva měla dostat impulz po příjezdu Fandy Bárty, ale i ten nebyl úplně fit po celodenním turnaji. Myslím, že se již v minulosti osvědčilo se nevzdat a zkusit hrát i v nekompletní sestavě. Bohužel do utkání zasáhla trapná nedisciplinovanost kapitána Pitharta, která v 6. a 8. minutě dvakrát zakopl míč po odpískání a nechal tak po dvou žlutých kartách zbytek týmu na hřišti v oslabení. Ve 15. minutě a následně v 32. minutě se domácí dokázali proti oslabenému soupeři prosadit. Bohužel nebyli jsme schopni domácí ničím překvapit. Hráči druhého sledu nedokázali týmu výrazněji pomoci a ani přeskupení do druhé půle příliš efektu, krom tyčky z kopačky Novotného, nepřineslo. Domácí si nadále udržovali převahu a v 51. minutě ji využili ke vstřelení třetí branky. Další šance pak promarnili, a tak je výsledek 3:0 ještě poměrně lichotivý. Nutno pochválit tým za bojovnost i za disciplinovanost po brzkém vyloučení. 

Zpět