9. kolo 1.A třídy 2013/14 l Sokol Třebeš : TJ Sokol Roudnice 7:1 (2:0)

09.10.2013 12:33

Branka: 83. Z. Bednář

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Vlnas, Mikan, Koblížek Jan, Bednář Z. - Pejchal Židík, Pajgrt (40. Vlasák), Krejcar J. -  Bednář Vl. (75. Krejcar Jakub), Kmoníček (46. Koblížek Jakub)

Zápas jsme začali tragicky, když jsme nejen lacino nechali domácí pro rychlé akci po křídle odcentrovat, ale navíc centr mohl v klidu zakončit úplně nehlídaný domácí hráč. Rychlá branka domácí povzbudila, ale postupně jsme převzali otěže hry a dostali domácí pod tlak. Bohužel vytvořenou šanci nedokázal proměnit ani Kejchal, ani o chvilku později Kmoníček. Domácí se soustředili a zodpovědné bránění na své polovině a vyráželi do rychlých brejků. Naši hráči se ale z první akce domácích poučili a do podobné je již nepouštěli. Bohužel ve 34. minutě vyšla domácím se štěstím standardka, kdy centr nikdo netrefil a ten zapadl do sítě bezmocného Žáka. Ten si poté připsal dobrý zákrok při uniku domácího hráče, kdy mu míč sebral z kopaček. Ve 40. minutě jsme byli nuceni pro zranění střídat Pajgrta a na hřiště se dostal Vlasák. Hra i přes vedení domácích již o dvě branky se ale neměnila. Velmi těžce jsme se prodírali obranným valem a šance jsme ve finální fázi nedokázali dotáhnout. Do druhé půli trenér Koudelka trochu přeskupil ofenzivní řady, ale zvýšení efektivity to nepřineslo. Blízko brance byl Krejcar , ale jeho míč domácí brankář vytěsnil na roh. Rozhodnuto o zápase pak ale bylo záhy po chybě v defenzivě, která vyslala domácí do akce 2 sami na brankáře. Bohužel velmi brzy následovala branka po standardní situaci a pak již i přes určitou herní snahu jsme byli domácím „lovnou zvěří“. Do konce utkání domácí využili ještě další svoje kontry a vyučili nás v aktivním herním pojetí na rozměrově menším hřišti. Nedokázali jsme se dostat do tempa a naše hra postrádal moment překvapení. Domácí pouze vyčkávali na své šance, které nemilosrdně trestali. Brankář Žák si tak musel „vyžrat“ pořádný výlov, když si dokázal připsat pouze 3 zákroky a ostatní snaha mu nebyla odměněna. Domácí se tak blížili 70% úspěšnosti v proměňování. My jsme se dokázali prosadit pouze v závěru, kdy se trefil Z. Bednář, který o chvilku později měl ještě jednu tutovku, ale již bez gólového efektu. Bohužel jsme propadli již ve druhém utkání po sobě a je nutné se do dalších zápasů psychicky srovnat a předvádět naši hru.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Trebes-Roudnice_7_1/ 

 

Zpět