9. Kolo 1.A Třídy: FK Černilov - SK Roudnice 1:2 (0:1)

14.10.2017 20:44
FK Černilov
 
vs.
SK Roudnice
 
1:2
( 0 : 1 )
Střelci:
80.Matoušek   19. a 70.Kučera


 

Sestavy:
Ruml - Zumr, Urban (68. Benák), V.Hrubý (22.Ježek, 60.Ridl), Schwarzer - Šmied (60.Markovič), Matoušek, Štěnička, Hušek, J.Hrubý - Roubal   Šanda - Koutník, Mikan, Houser, Černý, Šiška (84.M.Novotný), Cuberka, Kučera, Bárta, Koblížek, Tykva (76.Koutník)


 

Karty:
87.Markovič   61.Šiška
     


 

Šmied Martin,sekretář (domácí):
Za deště jsme na těžkém terénu téměř celý zápas odehráli na polovině soupeře a marně jsme do plných snažili prosadit. Roudnice bránila vedení, které získala z brejku a po nuceném prostřídání ve druhé půli potrestala naši rozhozenou obranu podruhé. Z tlaku jsme jen snížili jedinou naší střelou na bránu.


 

Milan Frýda-trenér (hosté):
Domácí byli celý zápas fotbalovější. My jsme bránili a podnikali brejky, z nichž nám dva vyšli. Většinou se snažíme tvořit a soupeř nás z protiútoků trestá, tentokrát jsme to zkusili obráceně a vše podřídili zisku bodů, které jsme si i odvezli.


 

Diváků: 60
Rozhodčí: Matěj Junek
Zpět