9.kolo 1.A Třídy Kostelec n/O - Roudnice 4-1

04.10.2014 20:38
Kostelec nad Orlicí - Roudnice A 4:1 (2:0)
 
Sestava : Tomek - Mikan, Brendl (60´Vlasák), Židík, Krejcar Jak.( 80´Koutník) - Kmoníček, Pejchal, Bárta, Krejcar Jan - Bednář V., Bednář Z.
 
V dnešním utkání jsme narazili na výborně připraveného soupeře, který byl pohyblivější, rychlejší a důraznější, což nám dokazoval zejména v prvním poločase. Po počátečním oťukávání předvedl několik křídelních kombinací. Po jedné z nich se dostal do vedení. Po brance jsme začali trochu více kombinovat a dostali se do několika náznaků šancí. Bohužel jsme dobře nezakončili a domácí nám po jedné takové akci předvedli ukázkový brejk a prohrávali jsme o dvě branky. Po několika žlutých na obou stranách skončil poločas. Do druhé půle jsme vyměnili posty Kmoníčka a Z. Bednáře. Ve snaze o korekci výsledku jsme si vytvořili platonickou územní převahu, která končila v uctivé vzdálenosti od branky domácích. Ti byli nebezpeční z brejků. Jeden z nich skončil faulem před pokutovým územím a domácí kapitán zvýšil na 3-0. Čtvrtá branka padla po špatném zajištění stoperské dvojice.  Branku bysme dnes nevstřelili až do půlnoci, tak to vzal na sebe domácí obránce a ukázkovým vlastencem stanovil konečný výsledek. Po dvou výhrách jsme dostali výsledkovou a herní facku. Domácí byli lepší ve většině herních činností. Musíme zpátky na zem a začít zase poctivě pracovat.
                                                                                                                                      Z. Mikan
Zpět