9.kolo III. třídy: Nové Město n.C. : SK Roudnice "B" 5:0 (3:0)

05.10.2015 17:25

Sestava SK Roudnice „B“: Šanda – Gráf, Kučera, Vanc, Svatoň – Mičiak (46. Chrudimský), Matoušek, Koutník D., Kmoníček J. – Švadlenka, Melichar

 

V pěkném sobotním odpoledni jsme zavítali na vyprahlé hřiště v Novém Městě n.C., kde jsme se chtěli pokusit urvat nějaké ty body. Sestavu trenér musel hodně poupravit vzhledem k souběhu s utkáním A týmu ve stejnou dobu. Celkem 4 hráči B týmu zůstali s áčkem a významnou měrou jim pomohli k zisku tří bodů. Utkání jsme začali vyrovnaným bojem se soupeřem, ale s terénem, který dělal oběma mužstvům velké problémy, jsme měli velké problémy. Bohužel postupem času začali být domácí aktivnější a hlavně ve středu pole nás dokázali přehrávat. Některé náznaky šancí jsme ještě přežili, ale pak dvakrát po sobě poměrně lehce prošel k zakončení domácí Svoboda a slepenými brankami domácí odskočili. Naše snahy končili před hranicí vápna, kde jsme jen těžko hledali možnost se probít k zakončení. Domácí navíc přidali třetí branku. Až poté jsme dokázali trochu zformovat hru a domácím se vyrovnat i ve hře dopředu. Do druhé půle jsme vstoupili s cílem zlepšit organizaci hry a to se docela podařilo. Bohužel jedinými střelci i přes některé menší či větší šance zůstali pouze domácí. Nám se podařilo snad pouze třikrát vážněji ohrozit branku, ale ani jednou z toho nebyl posun z nuly na naší straně skóre. Další utkání tentokrát budeme hrát doma a hlavním cílem bude vstřelit branku. Což se nám již 4 utkání nepodařilo.


 

 

Zpět