9. kolo IV.třídy sk. B - 2010/11 TJ Sokol Roudnice "B" : Probluz "B" 4:2 (2:1)

04.10.2010 17:48

Branky: Košťál 2, Klapka, Svatoň P. (z pen)

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Žák - Truhlář (65. Gráf), Svatoň P. (70. Petr), Šiška - Mrštík D., Klapka D., Mikan, Panchártek - Košťál, Novotný (80. Kmoníček), Poskočil (46. Špaček)

Úvod utkání byl opět v naší režii a v 5. minutě jsme již vedli po proměněné penaltě za faul na Klapku. O chvilku později jsme mohli vedení několikrát pojistit, ale nepovedlo se. V tu dobu si obrany vybrala slabší čtvrthodinku a hosté se výrazněji začali projevovat  před naší brankou, kde musel dvakrát velmi dobře zasáhnout Žák. Ve 28. minutě, ale již byl krátký na tečovanou střelu hostujícího kapitána. Poté jsme ale opět měli více ze hry my, ale z vyvořených minimálně pěti brankových šancí se nám podařilo skórovat pouze jednou, když akci Svatoně a Panchártka zakončil do prázdné branky Košťál. Vstup do druhého poločasu nás zachytil ještě v přestávkovém rozpoložení a hostům se z ojedinělé akce podařilo vyrovnat. Pak se ale hra přesunula na polovinu hostů a tak se odehrála naprostá většina času. Hosté někokrát přežili naše šance s velkým štěstím, ale v 72. minutě se krásně z poza vápna trefil Košťál a o pět minut poději pojistil vedení Klapka. Oba sřelci mohli ještě další branky přidat, ale bohužel to bylo dnes ze strany našich střelců vše. Hra po druhé vyrovnávací brance byla z naší strany velmi dobrá a pomalu se blížila tomu na co tým opravdu má. 

Zpět