11. kolo IV.třídy sk. B - 2010/11 TJ Sokol Roudnice "B" : Slavoj Syrovátka 0:2 (0:0)

17.10.2010 12:04

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Žák - Šiška, Svatoň P., Mrštík D. - Špaček V., Klapka D., Novotný, Panchártek - Melichar, Kmoníček O., Vlasák   střídali: Kmoníček J., Košťál, Truhlář, Svatoň A.

Sice jsme navázali na slušné výkony z minulých kol, ale vrátil se nám problém s koncovkou, když jsme nedokázali využít ani pokutový kop. Dále musíme na noha činostech ještě pracovat a bude to nějakou dobu trvat, ale jasně jsme si opět ukázali, že máme na to bojovat s předními týmy soutěže. Čekají nás d konce podzimu ještě tři velmi těžká utkání, která budou pro další naší práci důležitá. Věřím v pozitivní bilanci z těchto zápasů a 5 bodů bych bral za velmi dobrý základ do zimní přípravy. Uvidíme jak se nám bude dařit.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Roudnice_B_-_Syrovatka_0_2/

Zpět