9.kolo lll. třídy 2014/2015 TJ Sokol Roudnice "B" : FK Lužec n.C. 2:1 (2:0)

06.10.2014 11:54

Sestava: Žák – Gráf (87. Klapka), Kučera, Vlnas, Svatoň – Koutník L. (82. Novotný), Vlasák, Bárta, Koutník D. (65. Melichar) – Koudelka, Kmoníček O.

Branky: Koudelka, Kmoníček

Po úvodním oťukávání jsme začali postupně ovládat hru a vypracovávat si územní i střeleckou převahu. Gólově ji dokázal ve 20. minutě využít Koudelka, který rychle a přesně zakončil odražený míč. Poté hosté dvakrát zahrozili rychlým brejkem, ale bylo to z jejich strany pro první půli vše. Naopak v závěru poločasu se domácí hned několikrát dokázali prodrat k dobré šanci, ale buď chyběla přesnost, nebo hosty zachránil dobře chytající brankář. Po sérii vyložených šancí byl ve vápně faulován Vlasák a Kmoníček penaltu využil. Do druhé půle jsme opět vstoupili aktivněji, ale hosté se ještě více zatáhli a přeskupili hru na rychlé brejky přes dobře hrajícího Pokorného. Ten obranu několikrát pozlobil, ale k reálnému ohrožení branky se nedostal. Naopak domácí postupně zahazovali trochu komplikovaně vytvořené šance. Hosté pak využili zkráceného rohu a Beneš hlavou zápas zdramatizoval. V jasných šancích pak neuspěl Koudelka, Kučera ani Koutník. Hosté pak při zdravotní absenci Gráfa mohli vyrovnat, ale jejich akce i s pomocí Žáka skončila na tyči. V závěru si domácí již utkání pohlídali a připsali si důležité body do tabulky. Příští týden zakončíme důležitý trojboj v Hoříněvsi, kdy bychom rádi na naše poslední dvě výhry navázali.

 

OFSHK:

Roudnice B - Lužec 2:1
   Domácí o  utkání rozhodli v  1. poločase, hostům  se ve 2.  podařilo
skóre pouze korigovat.
   Fakta - branky:  Koudelka, Kmoníček z pen. - Beneš,  ŽK 1:2, ČK 0:0,
PK 1:0, poločas  2:0, diváci: 80, rozhodčí Koza.  Sestavy - Roudnice B:
Žák  - Gráf  (87. Klapka),  Kučera,  Vlnas,  Svatoň -  Koutník L.  (80.
Novotný),  Bárta,  Vlasák,  Koutník   D.  (65.  Melichar)  -  Koudelka,
Kmnoníček.  Lužec: Šafařík  - Hála,  Beneš, Pokorný,  Bašek - Dunka M.,
Janouch, Bužik, Kohout - Urban, Dunka J. (65. Hladík)

 

 

Zpět