9. kolo: TJ Sokol Roudnice "B" : Převýšov "B" 4:2 (2:1)

09.10.2013 12:34

Branky: Koudelka 2, Špaček V. 2 (obě z pen)

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Jarkovský – Mrštík D., Kučera, Svatoň – Klapka M. (75. Mrštík L.), Koutník (42. Svatoň.P.), Špaček J., Bárta (75. Gráf). -  Koudelka, Špaček V., Melichar

Hru jsme začali aktivně, ale bez  ostychu,  ale prosadit se proti zkušené obraně se nám moc nedařilo. Naopak hosté šli velmi záhy do vedení, když brankářem vyraženou střelu vrátili do branky. Velmi záhy se nám podařilo srovnat, když byl Melichar jasně stažen ve vápně. Penaltu proměnil Vojta Špaček. Dále se nám dařilo hosty přehrávat, ale šance Melichara branku nepřinesly. Až v závěru poločasu se po pěkné akci prosadil Koudelka. Stejný hráč přidal branku i v úvodu druhé půle. Hostům se ale v 60. minutě podařilo srovnat střelou z dálky, ale poslední slovo jsme měli my, kdy se opět z penalty prosadil Vojta Špaček. Bohužel naše výkony kolísají s přítomností hráčů základní sestavy. Pokud budeme mít možnost odehrát většinu utkání v kompletní sestavě, pak by tým mohl mít sílu na to se poprat o přední příčky.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Roudnice_B_-_Prevysov_B_4_2/ 

 

Zpět