Chybějící komentáře zápasů

05.09.2012 21:09

Nové Město - Roudnice B 3:3

Zápas, ve kterém jsme o soupeři moc nevěděli, protože hrál většinu let III.třídu, jsme začali pochodovým fotbalem, který se nám nemohl vyplatit. Soupeř byl od začátku ve všem rychlejší, byl pohyblivý a u většiny míčů byl dříve. Po jedné z jejich pohledných akcí v 1.poločase se ujal vedení. Po poločasové ,,mírné´´ domluvě v kabině  jsme vstoupili do 2.poločasu v trochu jiném světle. už jsme nebyli tak bojácní, jako v první půli a podnikali jsme nebezpečné protiútoky. Bohužel nás trochu srazila 2.branka. Do 20 min jsme však srovnali na 2:2, dobře hrajícími hráči, M.Koudelky a M.Špačka. Místo, abychom domácí dorazili velkou šancí L.Pitharta, tak téměř z protiútoku jsme inkasovali potřetí. Ale nesložilo nás to a po faulu na V.Špačka jsme z penalty Koudelkou vyrovnali na konečných 3:3. Remíza je asi spravedlivá, soupeř byl lepší 1.půli, my dá se říct 2.. Nutno dodat, že musíme opět vyzdvihnout našeho brankáře M.Žáka, za skvělé zákroky. Avšak fotbal je o celém mužstvu a to ukázalo, že když chce, tak umí zabrat. Fanouškům se za některé okamžiky musíme omluvit, protože to bylo o nervy, ale to k fotbalu patří. Díky jim, že nás v hojném počtu přijeli podpořit.

Roudnice B - Lhota p.L. B

Zápas, který byl pro některé hráče roudnických hodně motivační, se od začátku vyvíjel ve prospěch domácích, kteří byli posíleni o 3 hráče A týmu. V utkání, kdy roudničtí měli spoustu šancí, které by vydali snad na 3 zápasy, se ujala jediná a to z kopačky bývalého ,,lhoťáka´´  Vládi Bednáře. Naši střelci si nemohli poradit s lhoteckým brankářem, který svými zákroky dokazoval, že nepatří do brány mužstva, které hraje ,,pouze´´ IV.třídu. Ale pozor, ne že by hostující tým jen bránil, on podnikal rychlé a nebezpečné protiútoky a ve třech lhoteckých šancích náš podržel výbornými zákroky Míša Žák. Jsme rádi za 3 body, které zůstaly v Roudnici.

   Trenér B mužstva: Kučera Zděněk.

Zpět