Deštivé odpoledne v Prasku

18.05.2014 15:16

Mistrovská utkání 17.5. 2014, Prasek

 

Skřivany – Roudnice A   4-2

Mencák, Kněžour

 

RMSK N. Bydžov – Roudnice A

nehráno

 

Sestava : Křenek – Mencák, Nun, Rejl, Pajgrt, Kněžour

 

V nezvyklém čase v sobotu odpoledne jsme odjeli odehrát další soutěžní zápasy do Prasku, kde mají domácí hřiště ml. elévi Skřivan. Předpověď počasí byla nepříznivá a těsně po našem příjezdu se vydatně rozpršelo. První utkání jsme ještě za stálého deště odehráli, druhé bylo po vzájemné dohodě s ohledem na zdraví dětí zrušeno. Jediný odehraný zápas byl typicky „Roudnický“ . Celý zápas hra na soupeřově polovině, neproměnění spousty šancí a nakonec prohra. Soupeři stačilo mít v brance šikovného hráče, který sám vstřelil dvě branky a nám většinu střel pochytal. I přes prohru byli chlapci za hru pochváleni.

                                                                                             Z. Mikan, M. Nun, trenéři

 

Zpět