Doma jedna výhra, jedna prohra

02.06.2014 20:42
Mistrovská utkání 1.6.2014 , Roudnice
 
Roudnice A - Předměřice 4-2
Kněžour 3, Rejl
 
Roudnice A - Dohalice 4-8
Kněžour 3, Rejl
 
Sestava: Křenek - Pajgrt, Novák, Rejl, Kněžour, Sidor, Mikanová, Krupka, Nun
 
V dnešních utkáních jsme pokračovali v dobrých výkonech z předchozích utkání. V utkáních už je vidět dobrá přihrávka, z ní vyplývající kombinace a pěkné branky. Když přidáme pohyb, nasazení a zaujetí pro hru, nemohou nás dobré výsledky minout. V prvním utkání jsme měli od začátku více ze hry a dali jsme soupeři čtyři branky. Ve druhé půli se soupeř zlepšil a snížil na konečných 4-2. V druhém utkání jsme narazili na velmi dobré mužstvo, které i přes náš dobrý výkon hlavně ve druhé půli, bylo nad naše síly. V první půli jsme dostali 4 góly, z toho dva vlastní. Na začátku druhé půle jsme se dostali až na jednobrankový rozdíl, ale i přes povzbuzování početné skupiny rodičů to bylo málo.
                                                                                                                      Z. Mikan, M. Nun, trenéři
Zpět