Domácí derby s Kunčicemi

18.05.2014 15:15

Mistrovská utkání 10.5. 2014, Roudnice

 

Roudnice A – Kunčice A   0–8

 

Roudnice A – Kunčice B   7-5

Kněžour 4, Mencák, Mikanová, Nun

 

Sestava : Křenek – Mencák, Pajgrt, Novák, Nun, Mikanová, Kněžour

 

Po výborně odehraných předchozích utkáních přišlo probuzení do reality. Nebo spíše neprobuzení. V domácím derby utkání proti Kunčicím jsme v sobotu ráno ještě spinkali. Navrátilec do branky Šimon, tak ze sítě tahal jeden gól za druhým. Sportovně je však třeba přiznat, že soupeř hrál výborně. Probrali jsme se až ve druhém utkání za nepříznivého stavu. Začali jsme víc běhat, přidali nahrávku a střelbu a utkání jsme otočili.  Musíme zůstat pokorně na zemi, pilně trénovat a poslouchat pokyny trenérů. To je jediná cesta ke zlepšení.

                                                                                              Z. Mikan, M. Nun, trenéři 

Zpět