Druhé kolo krajského přeboru mladších žáků

16.09.2013 12:24

Roudnice - Slavia HK/Nový Hradec 0:3 (0:2)

V prvním utkání nás čekal tým domácích.Od začátku jsme hráli vlastně na polovině soupeře,ale naše koncovka je opravdu zoufalá.Navíc jsme si dva góly dali vlastní a na ten třetí domácímu hráči skvěle nahráli a tak jsme odešli poraženi 0:3.

 

Roudnice - Černilov  0:5 (0:2)

Ve druhém utkání jsme potkali Černilov,se kterým už jsme hráli na prvním turnaji ve Lhotě. Dnes jsme předvedli o něco slabší výkon nežli v prvním vzájemném zápase  a tak si Černilov připsal výhru 5:0.

 

Roudnice - Chlumec/RMSK  1:7 (0:3)

V posledním utkání turnaje hosté z Chlumce předváděli pohledné akce zakončené brankami a nám nestačily už ani síly ani kvallita na bránění jejich útoků.Těsně před koncem si chlumecký bránkář sám poslal míč do sítě a my jsme se tak poprvé v kraji mohli radovat ze vstřelené branky. 

 

Stejně jako na prvním turnaji by se našlo více hráčů,kteří by zasloužili pochvalu ale já dnes pochválím mého asistenta pro tento turnaj Tomáše Rejla,který žákům po celou dobu dával pozitivní energii a stále je hnal do boje s kvalitnějším soupeřem.

 

 

Zpět