Důležité vítězství našeho A mužstva se Sobotkou

23.05.2011 09:23

TJ Sokol Roudnice - SK Sobotka       3:1 (1:1)
Rozhodčí: Havlík, Liebisch, Chudoba
Delegát: Spurný
Diváků: cca 100
ŽK: 2:3
BD: 9. Kmoníček, 75. Rajnoch, 85. Koudelka
BH: 12. Chrpa
Sestava Roudnice:
Žák, Bednář Z., Mikan, Krejcar Jakub, Rajnoch, Krejcar Tomáš, Koblížek, Schmidt, Kmoníček (82. Koudelka), Bednář V., Krejcar Jan (86. Mrštík).


Hodnocení V. Koudelky:
Zápas jsme začali hrát aktivně, kde jsme se ujali vedení Kmoníčkem, ale bohužel za pět minut soupeř vyrovnal, když po nakopnutí balonu do vápna, kde jsme propadali, soupeř vyrovnal lacino na 1:1. Do poločasu jsme si vytvořili další 4 šance, ale bez efektu. V druhé půli jsme zjednodušili hru a předváděli kombinační akce, které skončili naší nemotorností a nebo špatnou finálkou. Dobře jsme kombinovali a vytvořili mnoho dalších šancí. Špatně rozehraná standartní situace bohudík skončila dobrým zakončením Rajnocha. Soupeř mohl srovnat opět jak jinak než ze standartní situace, ale minul. Povedlo se nám střídání, kde Koudelka zvýšil na 3:1 a tím pádem jsme mohli slavit 3 body. Dnes musím své svěřence pochválit, protože hráli fotbal, který si přeju.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/I.A_trida_2010_2011_-_22._kolo_l_TJ_Sokol_Roudnice_-_Sobotka_3_1/

 

Zpět