FC Chlumec n.C. : TJ Sokol Roudnice 3:2 (2:0)

27.06.2009 14:24

Sestava TJ Sokol Roudnice: Švadlenka - Koudelka, Melaga, Mikan - Kučera(46. Vlnas), Koblížek Jan, Krejčík, Páral, Koblížek Jakub(46. Klapka) - Jarkovský(46. Pajgrt), Krejcar

Branky: Krejcar 2

Roudnické áčko se muselo stejně jako o několik hodin dřívě béčko obejít bez brankáře a tak se do branky postavil hráč béčka Švadlenka, který hned v úvodu zlikvidoval první propagační střelu domácích. V 9. minutě však již poprvé lovil míč ze své branky, když před vápnem nepřesně rozehrál Krejčík a domácí rychle přečíslili naši rozhozenou obranu a Koliáš mohl zasunout míč do prázné branky. Po vstřelené brance narostli domácím křídla a jejich akce většinou nedokázali přesně zakončit. Pomohl jim až roudnický Melaga, který nešťastně tečoval míč do vlastní branky. Roudničtí hráči se trochu probrali z letargie, ale jejich poměrně pohledné kombinační akce končili nepřesně nebo vetšinou zvyženým praporkem postraního rozhodčího. Nejblíže brance byl hlavičkující Krejčík, ale v dobré pozici nedokázal zamířit přesně. Do druhého poločasu šli hráči Roudnice na plac se třemi změnami v sestavě a odhodlání změnit skóre zápasu. Dlouho v šachu je však držela precizní hra domácích, která je velmi často dokázala vystavit do ofsajdu. Až v 70. minutě se podařilo v souladu s pravidly vyslat do brejku Krejcara a ten přesně zakončil. Jenže domácí odpověděli bleskurychle. O minutu později se před Švadlenku dostal domácí hráč a trvdě zakončil svůj průnik. Roudnický "brankář" dokázal reflexivně jeho střelu vyrazit, ale  odraženému míči měli blíže domácí hráči a jeden z nich ho poslal do odkraté branky hostí. O několik málo minut poszději ale roudničtí opět vyslali do šance Krejcara a ten se dnes prosadil již podruhé. Následný tlak Roudnice nepřinesl již další branku, a tak zůstali tři body domácím v Chlumci.

 Fotogalerie: https://zasadilzdenek.rajce.idnes.cz/Chlumec_n.C._3_-_2_Roudnice/

Zpět