FK Nový Bydžov : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 1:8 (0:1)

07.06.2010 20:34

Branky: Chrudimský David 2, Chrudimský Tomáš 2, Vítek Marek 2, Vlasák David 2

Od úvodního hvizdu jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a brzy vstřelili první branku. Do poločasu jsme měli ještě mnoho šancí, ale chybělo zakončení. Po přestávce jsme začali hrát ve stejném duchu jako v prvním poločase, ale s lepší kombinační hrou, která se projevila dalšími vstřelenými brankami. Ve 23 minutě po menším zaváhání soupeř snížil, ale to bylo vše co jsme mu dovolili. Chtěl bych poděkovat celému mužstvu za jeho bojovný výkon.
                                                                                                      

                                                                                                                                 Miloš Novotný

 

Zpět