Halový turnaj Předměřice 26.11.2011

27.11.2011 10:21

Také mladší žáci odehráli halový turnaj v Předměřicích.Po různých úpravách  jsme ve skupině A dostali soupeře: FC Hradec Králové,Smiřice a Kunčice.

TJ Sokol Roudnice "MŽ" - FC Hradec Králové 1:5

branka: Vítek

První utkání nám vůbec nevyšlo,hosté byli lepší ve všech herních činnostech a ukázali nám,jak se má hrát fotbal v hale.

TJ Sokol Roudnice "MŽ" - Smiřice 1:0

branka: Mičiak

Ve druhém utkání jsme zlepšili pohyb,důraz v soubojích a po brance Mičiaka zaslouženě zvítězili.

TJ Sokol Roudnice "MŽ" - Kunčice 3:2

branky: Vítek 3

Poslední utkání ve skupině jsme podali asi nejlepší výkon,přesto jsme udělali spoustu chyb a nabídli hostům dobré možnosti ke skórování,ale ty trefovali většinou konstrukci branky (4x) a tak jsme utkání dovedli do šťastného konce.

Po odehrání všech utkání na tom byla stejně 3 mužstva,2 výhry a 1 prohra.Rozhodovala tady minitabulka a ta nás po špatném prvním utkání odsunula na konečné 3 místo.Do nedělního finále tak postoupilo mužstvo FC Hradec Králové.

TJ Sokol Roudnice se představil na turnaji v tomto složení: Tomáš,Pospíšil,Pilous,Mičiak,Vítek,Kotek,Šlechta,Halberštát,Vodička a Macháček.