Halový turnaj v Chlumci n.C.

06.03.2011 09:10

Naši mladší žáci se zúčastnili halového turnaje v Chlumci.Účast 10 týmů byla nalosována do dvou skupin,kde hrál každý s každým a poté o celkové umístění se druhou skupinou. Hrací doba 14.minut. První utkání jsme odehráli s Kunčicemi 0:0, šance byly spíše na naší straně ,ale branku jsme vstřelit nedokázali. Ve druhém utkání jsme remizovali 1:1 s Kobylicemi a také jsme byli blíže k vítězství. Prohra s Kosičkami 0:2 nás odsunula na poslední místo před posledním utkáním a tam nás čekal krajský Chlumec. K údivu všech diváků naši hráči zvítězili 2:1 a protože naše skupina byla velice vyrovnaná posunuli jsme se na druhé místo. Ve druhé skupině jasně dominovali Skřivany, které nedostali ani branku a vyhráli i celý turnaj. My jsme se utkali o celkové 3.místo s FC HK žákyně. Nutno přiznat, že dívky byly v utkání o bronz lepší, většina se odehrávala před naší brankou, ale fotbal se hraje na góly a ten jsme dali my a tak si vezeme s Chlumecké haly 3.místo. Chci poděkovat těm 7 hráčům, kteří se výborně vyrovnali s nadvládou ostatních týmů co se týká náhradníků (my pouze 2) a hlavně s neúčastí brankáře, kterého zastoupil Vojta Voříšek. V poli se pak vystřídali: Vlasák, Chrudimský, Mičiak, Pospíšil, Kotek, Vítek.
 

                                                                                                                            Vladimír Novotný

 

Zpět