Halový turnaj v Předměřicích

15.03.2011 09:12

Na další halový turnaj jsme zajeli s mladšími žáky do Předměřic.Při účasti pěti mužstev byla pouze jedna skupina a hrál každý s každým dvakrát.Hned úvodní zápas nám vůbec nevyšel a od Nového Hradce jsme dostali za 12 minut 6 branek,0:6 a my vlastně neohrozili branku soupeře.Ve druhém utkání nás čekal tým Předměřice B.To už se hráči trochu rozkoukali,měli jsme i lepší pohyb a zvítězili 3:1.Třetí  přišel na řadu Černilov.Po dvou laciných brankách snižujeme,ale soupeř přidává další krásné góly a tak prohráváme 2:5.Poslední utkání prvního kola hrajeme s domácím týmem A.Po parádní kombinaci,na jejíž konci byl Voříšek jdeme do vedení 1:0.Začíná poslední minuta utkání a domácí vyrovnávají gólmanem střelou z poloviny hřiště.Škoda,tohle utkání jsme měli vyhrát. Odvety ve stejném pořadí.Nový Hradec jde do vedení 2:0,nesložili jsme se a Chrudimský dvěma góly srovnává.Opět laciná branka nás sráží do kolen.Dvě minutky před koncem Voříšek srovnává na konečných 3:3.Předměřice B nám vracejí porážku z prvního utkání a vítězí 1:0.To už se náš tým začíná hůře pohybovat,dělat mnoho chyb a prakticky působíme odevzdaně.To se projeví i v posledních dvou utkáních,kdy po prohrách s Černilovem 0:4 a s Předměřicemi A 0:6 jsme zcela mimo a v určitých momentech vůbec nevíme,co se na place děje.Mužstvo se přesvědčilo,jaký je rozdíl mezi soupeři,kteří chodí do takovéto haly pravidelně a hlavně o tom,že zde vůbec není čas narozdíl od travnatého hřiště,vše je v rychlosti a ta nám dnes dělala obrovské problémy.Skončili jsme tedy na 4.místě se ziskem 5 bodů a skóre 9:27.Snad jediným pozitivem je ocenění Tadeáše Javůrka coby nejlepšího brankáře turnaje.

Vladimír Novotný

Zpět