HOP 2013 Předměřice - Mladší žáci

01.12.2013 11:02

Na turnaji v Předměřicích nás ve skupině čekalo 5 soupeřů. Dva nejlepší postupovali do finálového klání. Hrací doba 1x 12 minut slibovala boj o každý kousek palubovky. Hned první zápas turnaje s domácími Předměřicemi A jsme začali dobře a po brance Heče se ujali vedení. Za chvíli nastřelil tyč Martinec. Po další střele Heče nám bylo ještě veseleji, když Vaněk dorážel na 2:0. Čas ubíhal docela rychle, ale domácí snížili na 1:2. Když už se zdálo , že utkání dotáhneme do vítězného konce, domácí v poslední vteřině vyrovnali na 2:2. To byl asi moment, který zlomil chuť našich hráčů, protože v dalších zápasech už se náš výkon nemohl rovnat s prvním utkáním. Druhé utkání s dívkami Třebeš jsme se urostlejších protihráček téměř báli a prohra 0:3 byla ještě milosrdná, neboť Saidl v naší brance přímo čaroval. Do dalšího zápasu jsme už nastupovali s tím, že prohrajeme. Kdyby si to kluci nechávali pro sebe, asi by mě to tolik nevadilo, ale říci to na celou kabinu, to není dobré. Podle toho také zápas s Třebší A dopadl. Prohra 0:5 a nezájem něco vymyslet. V utkání s týmem Stěžery/Probluz B jsme dlouho drželi bezbrankový stav, ale o ohrožení brány soupeře se hovořit nedalo. Pak přišel vlastní gól a ten ještě hosté potvrdili druhou brankou. Už bylo jasné, že dnes dál nepostoupíme, ale chtěli jsme alespoň potrápit favorita posledního zápasu Nový Hradec. Skutečně jsme bojovali o každý míč a i když střel na branku soupeře moc nebylo, sahali jsme alespoň po bodu. Po hrubé chybě našeho hráče, který nahrál přímo před branku soupeři si hostující útočník poradil bez problémů a utkání rozhodl. 

V turnaji nás sráželi naše vlastní chyby, které soupeři nekompromisně trestali. V jednotlivých utkáních by se vždy našel někdo, komu se dařilo lépe. Nikdy se však nenašlo více hráčů, abychom mohli soupeře zatlačit a vytvořit si tlak na jeho bránu. Za celý turnaj zaslouží absolutorium Saidl, který sice dostal v turnaji 13 branek, ale dalších nejméně 20 jasných chytil. 

Sestava na turnaj: 

Brankář: Saidl

V poli: Kratochvíl, Mádlo, Heč, Vaněk, Chudoba, Sobotka, Martinec a Sobola.

Naše výsledky: Předměřice A 2:2, Třebeš dívky 0:3, Třebeš A 0:5, Stěžery/Probluz B 0:2, Nový HK 0:1.

Zpět