HOP 2013 Předměřice

18.11.2013 20:58
Halové okresní přebory ml. elévů 
Předměřice 16.11. 2013
Soupeři: Sokol Dohalice, Sokol Černilov C, Slavia/NHK
Sestava: Mikanová - Mencák, Pajgrt, Nun, Šimůnek, Kněžour, Tomáš S.
Roudnice - Dohalice 0-2
Roudnice - Černilov 0-6
Roudnice - NHK 0-2
V sobotu 16. listopadu jsme se zúčastnili halových přeborů okresu. Byla to pro nás po více než půl roce první zkušenost s palubovkou. Potýkali jsme se také s absencemi v sestavě. Nejbolestnější se zdála být na postu brankaře. Dorka dělala co bylo v jejich silách, několikrát se doslova překonávala, ale zkušenosti  Šimona dohnat nemohla. Větším problémem se ukázala naše neschopnost vstřelit branku. Několikrát jsme byli blízko, ale víc než tyčka z toho nebylo. Jsme na začátku zimní části sezóny, pozbíráme zkušenosti z tělocvičny a další turnaj určitě přinese lepší výsledky. 
                                                                       Z. Mikan, M.Nun, J. Tomáš, trenéři
Zpět