Hradecká fotbalová osobnost 2011 - Koudelka Vladislav st.

17.11.2011 18:21

V příjemném prostředí královéhradeckého restaurantu Duran se uskutečnilo slavnostní vyhlášení 5. ročníku Hradecké fotbalové osobnosti. Okresní fotbalový svaz Hradec Králové tak opět ocenil neviditelné dělníky fotbalu, bez nichž bychom si chod klubů, ani žádný mistrovský zápas nedovedli představit. Pro roudnický fotbal bylo důležité, že mezi oceněnými byl po zásluze i pan Vladislav Koudelka st..  Pan Koudelka stál u znovuobnovení fotbalu v Roudnici v 70. letech minulého století. Nejprve ještě jako hráč a poté spoustu let jako trenér a vedoucí mužstva. Dnes je p. Koudelka správcem našeho fotbalového stánku. Po celou dobu je aktivním členem Výkonného Výboru TJ, který nechybí na žádné brigádě ani na zápase našich mužstev. Ocenění za svoji obětavou práci pro roudnickou kopanou si zaslouží jako málokdo a je to pro něho i pěkný dárek k jeho životnímu jubileu.

Foto : https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Oceneni_pana_Koudelky_st./