I.A třída - 11. kolo| TJ Sokol Roudnice : TJ Dvůr Králové n.L. "B" 7:0 (3:0)

18.10.2009 19:12

Branky: 2x Koblížek Jan, 2x Hůlka, Koblížek Jakub, Mikan, Pajgrt

ŽK: 2:0

ČK: 0:0

Rozhodčí: Praus Zdeněk, Hlaváč Martin, Jindáček Milan

Delegát: Bajer Josef

Diváků: 150

Sestava TJ Roudnice: Menšl - Špaček J., Urban, Pavlas ( 72. Špaček V.), Mikan - Pajgrt (67. Vlnas), Koblížek Jakub, Koblížek Jan, Hůlka - Krejcar Jan, Krejcar Jakub (45. Bednář )

Sestava TJ Dvůr Králové "B": Ulrich - Šimůnek, Volf ( 35. Stránský ), Bednář, Mohet - Novotný, Bartoníček, Brentner, Řežábek - Otradovský ( 61. Hanuš ), Řehák

Průběh.
2. min.: Domácí Honza Krejcar se ocitl, po centru Urbana, sám před bnkařem hostí, ale balon si tak dlouho rovnal až o něj přišel.
16.min.: Po centru Honzi Krejcara se ocitl sám před brankou hostí Hůlka, ale míč mu v rozhodující okamžik odskočil odskočil.
26.min.: Další šance domácího Hůlky, ale hostující brankář ho tentokrát vychytal.
30.min.: 1:0 Domácí Hůlka se konečně prosadil, když z vápna uklidil míč přesně k tyči hostující branky.
32.min.: 2:0 Centr Honzy Koblížka zúročil v další branku z malého vápna domácí kapitán Mikan.
39.min.: 3:0 Po pěkném uvolnění Honzy Krejcara dával do prázdné branky Honza Koblížek
47.min.: 4:0 Po centru Honzy Koblížka se hlavou prosadil Pajgrt
68.min.: 5:0 Po spolupráci bratří Koblížků se prosadil Jakub, když obešel i brankaře a dával do prázné branky.
73.min.: 6:0 Samostatnou akci zakončil přehozením brakaře hostů Hůlka.
90.min.: 7:0 Únik domácího Bednáře zakončoval po zemi k tyči Honza Koblížek.

Domácí byli v tomto zápase jasně lepší a kdyby proměnili alespoň část z vypracovaných šancí, tak musel být výsledek dvouciferný.