I.A třída - 13. kolo| TJ Sokol Roudnice : Červený Kostelec 4:1 (3:1)

ŽK 2 : 3
ČK 1 : 0  Koblížek Jan (R)

Sestava TJ Sokol Roudnice:  Menšl - Špaček J., Mikan, Pavlas, Urban - Pajgrt (59. Koblížek Jakub), Koblížek Jan, Vlnas, Krejcar Jan (85. Špaček V.)  - Bednář (63. Krejcar Jakub), Hůlka

Sestava Červený Kostelec:  Baláž - Bárta, Škoda, Liška, Louda - Zelený, Fišer, Vlček (85. Jaroměřský), Janko - Křesťan (74. Vejrek), Kocián

11 minuta pohledná akce dvojice Urban, Bednář, kterou Vláďa zakončil přízemní střelou pod padajícím brankařem Balážem a otevřel tak skóre utkání na 1:0.
20 minuta fatální chyba hostující obrany poslala do šance Aleše Hůlku, ten si pohrál s Loudou i brankařem Balážem a pohodlně zvýšil na 2:0
29 minuta ukázková akce po ose Špaček, Honza Koblížek, Hůlka na jejímž konci Aleš Hůlka bezchybně zakončil polovysokou střelou k tyči a upravil stav utkání na 3:0
38 minuta ke slovu se dostali i hosté z Kostelce, když se těsně k tyči Menšlovy branky trefil z trestného kopu Zelený a snížil na 3:1
47 minuta Aleš Hůlka napodobil v úvodu druhého poločasu hostujícího Zeleného a rovněž z trestného kopu přesnou střelou upravil na 4:1 a zkompletoval tak v dnešním utkání čistý hattrick.
Více gólů už v tomto utkání nepadlo a tak za zmínku stojí už jen zcela zbytečné vyloučení Honzy Koblížka v 81 minutě.

Miloš Koblížek, trenér TJ Sokol Roudnice: „Červený Kostelec se na naší půdě představil jako dobře organizovaný kolektiv, který nesl rukopis bývalého trenéra Havlíčka. Věděli jsme, že soupeř umí standardky, a tuto zbraň se nám podařilo eliminovat, což bylo pro vývoj utkání nesmírně důležité. Potřebovali jsme potvrdit tři body z předchozího týdne, a to se nám podařilo. První poločas se nám herně i výsledkově povedl. Ke třem brankám jsme přidali ještě čtyři břevna. Druhá část utkání nesla znaky oboustranné bojovnosti. Mužstvo pracovalo dobře dozadu a hlídalo výsledek. S přibývajícím časem se horšil těžký terén, a tak to chvílemi byla pěkná holomajzna. I za této situace nám vycházely protiútoky, ovšem se špatnou koncovkou. Gólově se představil Hůlka svým hattrickem. Za předvedený výkon zaslouží pochvalu celý náš kolektiv. Výhra byla odmakaná, a proto zasloužená.“