I.A třída - 15. kolo| Jiskra Hořice : TJ Sokol Roudnice 2:2 (2:1)

05.04.2010 20:03

Branky: 34. Kramule, 36. Nečesaný - 10. Matějka, 59. Kmoníček

Sestava Jiskra Hořice: Žižka – Vávra (74. Hudek), Rychtera, Žáček (58. Stuchlík), Lacina, Melaga, Palm, Pour, Kočí, Nečesaný, Kramule

Sestava TJ Sokol Roudnice: Jarkovský – Mikan, Koudelka, Matějka (76. Šiška), Urban, Koblížek Jakub, Vlnas, Hůlka, Krejcar Jan (46. Kmoníček), Pajgrt (84. Pajgrt), Bednář

HR: Čejchan Ondřej, AR1: Hofman Miloš, AR2: Bárta David, delegát: Skalický Aleš

ŽK: 3:3, ČK 0:0, PK 0:0

V dalším utkání I.A třídy jsme zajížděli do Hořic. Utkání jsme začali poměrně dobře a již v 10.min. jsme se po standartní situaci, kterou zahrával Pepa Urban, ujali vedení, když úspěšným střelcem byl Lukáš Matějka, který uklidil nekompromisně míč pod břevno domácí branky. Poté domácí, hladoví po vstřelení první jarní branky, zvýšili výrazně obrátky a dostali naše hráče pod tlak, který v rozmezí 34. až 36.min korunovali nejprve vyrovnávací brankou Kramuleho a vzápětí brankou Nečesaného otočili skóre ve svůj prospěch na 2 : 1. Ve 38.min se ocitl, po minele domácího obránce, před brankářem Žižkou Vláďa Bednář, ale jeho střela těsně minula domácí branku. Ve 45.min. zahrával ještě trestný kop Aleš Hůlka, ale jeho střela šla těsně nad branku domácích a tak jsme šli do kabin za nepříznivého stavu.Po poločasové domluvě jsme do druhého poločasu nastoupili jako pokropeni živou vodou a domácí jsme přišpendlili na jejich polovině a v 59.min po krásné akci po ose Bednář, Hůlka a Kmoníček, posledně jmenovaný svým premiérovým gólem vyrovnal na 2 : 2. I nadále jsme svírali domácí před jejich pokutovým územím, když především Pepa Vlnas posbíral ve středu pole spoustu míčů,  ale naše šance končili buď nepřesným zakončením, nebo ztroskotali na velmi dobře chytajícím Žižkovi, který v 83. min. zázračně vyrazil střelu Aleše Hůlky, když ho do šance vyslal přesnou přihrávkou Bednář.Závěrem lze říci, že jsme prohospodařili první poločas svým laxním přístupem a ve druhém jsme již nedokázali, i přes výrazně zlepšený výkon, vstřelit vítěznou branku. S ohledem na průběh obou poločasů je  remíza asi spravedlivá, ale v koutku duše přeci jenom převládá pocit, že jsme spíše dva body ztratili, než jeden získali.

Trenér : Miloš Koblížek    Vedoucí mužstva : Jiří Špaček

Fotogalerie: https://zasadilzdenek.rajce.idnes.cz/1.A_trida_Horice_2_2_Roudnice/

Zpět