I.A třída - 16. kolo| TJ Sokol Roudnice : FK Trutnov "B" 7:1 (3:1)

10.04.2010 20:34

Branky: 2., 18. z pen., 38. a 66. Hůlka ., 53. a 73. Bednář, 77. Špaček Vojtěch – 23. Makovský Jiří

Sestava TJ Sokol Roudnice: Jarkovský – Mikan (73. Vlasák), Koudelka, Matějka (61. Krejcar Jan), Urban - Koblížek Jakub, Vlnas, Koblížek Jan, Pajgrt Petr (37. Komoníček) - Hůlka (76. Špaček Vojtěch), Bednář

Sestava FK Trutnov „B“: Hrubý – Petr, Valkoun, Vít, Šťovíček - Ficner, Jůzl (83. Kužel), Finger, Mařas - Vomočil (46. Skořepa), Makovský

HR: Praus Zdeněk, AR1: Martínek Miroslav, AR2: Bednář František ml., delegát: Hubička František

ŽK: 0:2, ČK: 0:0, PK: 1:0

Ve druhém domácím zápase jsme přivítali na svém trávníku soupeře z Trutnova, jenž se v průběžné tabulce I.A třídy nachází na poslední příčce, přičemž jeho bodový zisk byl, před dnešním zápasem, přesně poloviční proti našemu. A na hře obou týmů to bylo hned od počátku utkání patrné. Lepší vstup do utkání jsme si nemohli přát, neboť již ve 2.min., po akci Petra Pajgrta, udeřil poprvé Aleš Hůlka – 1 : 0. V 10.min. se ocitl sám před hostujícím brankářem Vláďa Bednář, ale jeho střela minula cíl. Ve 13.min zahrával trestný kop zpoza šestnáctky Honza Koblížek, jeho přesnou střelu do „šibenice“ však trutnovský brankář vyráží. V 18.min. byl v pokutovém uzemí hostí sražen Petr Pajgrt a nařízenou penaltu trošku se štěstím proměnil Aleš Hůlka – 2 : 0.Ve 23.min. si slabší chvilku vybrala naše obrana a Jiří Makovský snížil na 2 : 1. Po této brance přišla pasáž oboustranných nepřesností, kterou ukončil až ve 38.min. opět Aleš Hůlka, který zvýšil na 3 : 1 a dovršil tak svůj hattrick.Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a nevýrazného soupeře jsme jasně přehrávali. V 53. min. po krásné individuální akci Aleše Hůlky, se prakticky do prázdné branky prosadil Vláďa Bednář – 4 : 1. V 57. min. se z ojedinělého protiútoku mohli prosadit hosté, ale střela jejich útočníka těsně minula domácí svatyni. V 66. min. oplatil Vláďa Bednář gólovou přihrávku Aleši Hůlkovi, kterého nádherně uvolnil a ten zvýšil svým čtvrtým gólem na 5 : 1, aby si v 73.min role opět prohodili a Vláďa Bednář zvýšil již na 6 : 1. V 76.min. za bouřlivého aplausu přepustil lehce zraněný Aleš Hůlka své místo Vojtovi Špačkovi a ten hned v 77.min., po akci Honzy Krejcara, vstřelil svůj premiérový gól a upravil tak na konečných 7 : 1. Závěrem lze říci, že naše výhra proti odevzdanému soupeři byla naprosto zasloužená, ale nelze ji v žádném případě přeceňovat, neboť v naší hře je neustále co vylepšovat a skutečnou kvalitu našeho týmu prověří až silnější soupeři.

Jiří Špaček - vedoucí mužstva

Fotogalerie: https://svadlis.rajce.net/A_Trutnov_B

                   https://zasadilzdenek.rajce.idnes.cz/1.A_trida_Roudnice_7_1_Trutnov_B/

Videosestřih: https://www.youtube.com/watch?v=iPFbL89DwYk

Zpět