I.A třída - 18. kolo| Třebechovice p.O. : TJ Sokol Roudnice 1:0 (1:0)

01.05.2010 15:17

Branky: 42. Vích

Sestava TJ Sokol Roudnice: Jarkovský –Mikan (70. Vlasák), Koudelka, Matějka, Urban, Kmoníček (25. Jakub Krejcar), Vlnas, Jan Koblížek, Jan Krejcar, Hůlka, Bednář (80. Jakub Koblížek)

Pro první jarní porážku jsme si dojeli k předposlednímu týmu tabulky. Zpočátku utkání jsme se snažili dostat soupeře pod tlak, což se nám však dařilo pouze částečně. I přesto jsme si vypracovali několik velmi slibných brankových příležitostí, leč ve finální fázi jsme střelecky selhali. A tak se postupně osmělovali domácí a po chybě naší obrany se jim podařilo ve 42.min. Víchem vstřelit první branku zápasu, a jak se později ukázalo, byla tato branka rozhodující. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním výsledek zvrátit, ale proti pozorné domácí obraně jsme se naší stereotypní hrou středem hřiště nedokázali prosadit, naopak soupeř neustále hrozil brejky do naší otevřené obrany.

Jiří Špaček – vedoucí mužstva

Zpět