I.A třída - 22. kolo| TJ Dobruška : TJ Sokol Roudnice 5:0 (4:0)

28.05.2010 21:23

Sestava TJ Sokol Roudnice: Jarkovský – J. Špaček (46. Šiška), Mikan, Jan Koblížek, Matějka - Koudelka, Jakub Krejcar (65. Jan Koblížek), Hůlka, Vlnas (42. Vlasák) - Urban (55. Jan Krejcar), Kmoníček

Miloš Koblížek, trenér TJ Sokol Roudnice: „Naše deka je už hodně těžká. Do zápasu jsme šli s cílem potrápit lídra soutěže a zlepšit naši defenzivu. S vyztuženou obranou se nám vstup do utkání podařil. Dvacetiminutový tlak domácích jsme přežili bez gólového efektu. Poté však přišla penalta, kterou Hájek proměnil. Následně jsme sklouzli k naší naivní hře. Někteří hráči začali pobíhat po hřišti jako zatoulaní psi, a k tomu všemu ještě hráli se soupeřem. Nevynucené individuální chyby z nás dělají s prominutím úplné blbce. Poločas skončil 4:0 a byli jsme na ručník. Po změnách v sestavě šel náš výkon směrem vzhůru, ovšem fotbal se hraje na góly a ne na šance. Těch jsme si ve druhém dějství vytvořili více než domácí. Trefili jsme tyč a neproměnili jsme tři vyložené příležitosti, naopak další gól určující konečný výsledek jsme dostali prakticky z ničeho. Vím, že to zní trochu divně, ale za dobré výkony musím pochválit Kubu Krejcara, Honzu Koblížka, Hůlku, Koudelku a Kmoníčka. Dobruška hrála korektně a touto cestou jí přeji hodně úspěchů v krajském přeboru. Nemám ve zvyku svalovat vinu na druhé, takže dobře vím, že po těchto debaklech se moje židle hodně houpe. Jsem připraven nést případné důsledky.“

Zpět