I.A třída 2009/10 - 1. kolo| TJ Sokol Kratonohy : TJ Sokol Roudnice 1:0 (0:0)

24.08.2009 17:35

Branka: Mikolanda

Sestava TJ Sokol Kratonohy: Vaněk – Král, Šikl, Včelák, Beran – Sadílek (70. Kopečný), R. Štěpánek, Mikolanda, J. Štěpánek – Tomášek (60. Veverka), Hamák (82. Josef)

Sestava TJ Sokol Roudnice: Menšl – Vlnas, Mikan, Jan Koblížek, Klapka – Jakub Krejcar (75. J. Špaček), Pajgrt, Hůlka, Jakub Koblížek (60. Mrštík) – Páral (80. V. Špaček), Jan Krejcar.
 

Václav Vyleťal, vedoucí Kratonoh: „V sousedském derby se hrál na první kolo zajímavý zápas. Před pěknou návštěvou body zůstaly zaslouženě doma. Měli jsme více brankových příležitostí a kromě branky Mikolandy z dalekonosné rány jsme ještě nastřelili tyč a nevyužili některé nadějné akce. Kvalitnímu utkání přispěl i výkon rozhodčího Petra Průchy. Musím pochválit mužstvo za bojovnost, neboť hrálo bez několika hráčů základní sestavy. Jsem rád, že nám vyšel vstup do A třídy.“

Zdeněk Mikan, asistent trenéra Roudnice: „Z mého pohledu se jednalo o vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách, domácí však měli vyloženější. Zkraje půle jsme inkasovali branku po povedené střele z dálky. Z následujícího náporu jsme však nedokázali skórovat. Soupeř hrál do otevřené obrany a své příležitosti rovněž neproměnil. Za výkon chválím Hůlku, který jako jediný snesl přísnější měřitko.“

 

Fotogalerie: https://zasadilzdenek.rajce.net/Sezona_2009-2010._Kratonohy_1_-_0_Roudnice
Zpět