I.A třída 2010/11 - 10. kolo| TJ Sokol Roudnice : FC Slavia HK 1:2 (1:0)

10.10.2010 08:57

Branka: Krejcar Jan

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Štěpánek, Mikan, Rajnoch, Krejcar Jakub - Koblížek Jakub (60. Vlasák), Koblížek Jan, Vlnas, Linhart (75. Mrštík) - Bednář Vl. (70. Kmoníček), Krejcar Jan (85. Koudelka)

Od úvodu utkání se hra přelévala ve velmi rýchlých přechodech do útočné fáze na obou stranách a netrvalo dlouho a přišli i první velké šance. Blíže ke gólu byli v prvních 20 minutách hosté, ale dvakrát velmi dobře zasáhl Žák. Akce domácích dlouho končili na hranici vápna, pak ale přišla akce zakončená Krejcarem a tak první střela přímo na bránu skončila i vedoucím gólem. Pojistku mohl přidat Linhart, který neuvyžil zpětnou přihrávku Bednáře. Poté hosté sice dokázali dostat míč za záda Žáka, ale bylo to i s faulem na domácího brankáře. Poslední šanci změnit stav skóre v první půli měl Bednář, ale z blízka nedokázal trefit branku. Druhá půle začala náporem hostí, ale branka mohla padnout opět do jejich sítě, ale Krejcar Jan nedokázal zakončit téměř samostatný nájezd. Pravidlo nedáš dostaneš se potvrdilo i dnes a hosté v 53. minutě srovnali po trochu šťastné střele osmoceného hráče při přetaženém rohu, jehož střela přelobovala přemísťujícího se Žáka. V tu dobu byl tým Slávia lepším mužstvem a tlačil se dalšími brankami. Domácí tým dvakrát podržel Žák. V 70. minutě měli domácí velkou příležitost v podobě standardní situace hned za vápnem, ale nedokázali ji proměnit. Hosté pak o 5 minut později opět trochu šťastně obrátili skóre na svou stranu. Rychlou akci po chybě našich hráčů ve středu pole zakončil hostující kapitán pouze do břevna, ale odražený míč doslova trefil dobíhajícího útočníka hostí. Domácí se sice snažili o vyrovnání a posledních 15 minut měli velkou územní převahu, ale proti dobře fungující obraně se nemohli prosadit. Vypovídající je i to, že během druhé půle nešla ani edna jejich střela na branku. Ve druhém poločase náš tým vypadl z role a hlavně v rychlosti a důrazu se nedokázal soupeři vyrovnat. Určitou měrou se na tom podepsala i menší fyzická výdrž některých hráčů, kteří se do týmu vrací po zdravotních či jiných pauzách.  

Fotogalerie: https://svadlis.rajce.idnes.cz/A_Slavia_HK/

                  https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/1A_trida_Roudnice_-_Slavia_HK_1_2/

Zpět