I.A třída 2010/11 - 11. kolo| Jiskra Hořice : TJ Sokol Roudnice 1:3 (1:1)

18.10.2010 20:51

Branky: Koblížek Jan, Štěpánek, Kmoníček O.

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Krejcar Jakub (85. Koudelka), Mikan, Rajnoch, Bednář Z. - Koblížek Jakub (75. Vlasák), Koblížek Jan, Vlnas, Linhart (60. Štěpánek) - Bednář Vl., Krejcar Jan (70. Kmoníček)

Úvod utkání se našemu týmu vydařil a brankou Honzy Koblížka jsme se ujali vedení. Postupem času se ale nebezpečnějším týmem v prvním poločase stalo domácí mužstvo. Ve 20. minutě Žák musel nadvakrát zasahovat a hlavně druhý zákrok byl skvělý. Poté se domácí nadlouho usaili na naší polovině a naši hráči se snažili domácí pekvapit z rychlých brejků, které ale často končili těsně před finální fází buď obraným zákrokem domácích beků či naší nepřesnou kombinací. Domcí se dokázali prosadit kolem 30. minuty, když domácí Nečesaný nadvakrát vyhrát soboj s Linhartem a umístěnou střelou k tyči nedal Žákovi šanci. Poločas se pak dohrál bez výraznějších šancí a tak si fanoušci na branky museli počkat do druhé půle. Tu začali náporem domácí ale bez výraznějšího efektu. Naši hráči se začali postupně osmělovat a jejich rychlé ofenzivní akce začali dělat vrásky domácí obraně. Většina akcí šla přes velmi dobře hrajícího Jana Koblížka. Ten byl také v 70. minutě u naší druhé branky. Včas poslal míč na rozeběhnutého Štěpánka a posila z Krátonoh se poprvé zapsal mezi střelce roudnického týmu. Další střídající žolík Kmoníček navíc o 10 minut později přidal další branku a pojistil tak vedení našeho týmu. Domácí sice zvýšili obrátky, ale proti dobře fungující defenzivě našeho týmu se jim nepodařilo stav nikterak zkorigovat. Sice oba týmy měli ještě šane na změnu skóre a většina zakončení mířila mimo tyče. Hlavně velmi dobrým výkonem ve druhém poločase si náš tým dokráčel ke druhé výhře ze hřiště soupeřů. Velmi dobře dnes fungovala defenziva týmu, tj. defenzivní činnost všech hráčů na hřišti. Přesto bych z pozice nezaujatého diváka ocenil výkon nejlepšího muže zápasu, a to Jana Koblížka.   

Fotogalerie: https://svadlis.rajce.idnes.cz/Horice_A/

Zpět