I.A třída 2010/11 - 12. kolo| TJ Sokol Roudnice : TJ Dvůr Králové n.L. "B" 1:3 (0:1)

24.10.2010 20:23

Branka: Bednář Vl.

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Krejcar Jakub (85. Koudelka), Mikan, Rajnoch, Bednář Zd. - Koblížek Jakub, Vlnas (75. Pajgrt), Koblížek Jan, Linhart (60. Štěpánek) - Bednář Vl., Krejcar Jan (65. Kmoníček)

Zápas dnes našemu A mužstvu příliš nesedl. V první půli si sice naši hráči dokázali vytvořit tři tutové šance, ale ve vedení do šaten odcházeli hosté. Po přestávce jsme sice čekali nápor našeho týmu, ale pod velký tlak jsme soupeře nemohli dostat. Naše hra postrádala potřebný klid a přesnost a tak přišel následně i trest v podobě 2 branek hostí. Nám se sice podařilo snížit brankou Bednáře, ale další šance byli již nevyužity. Nutno dodat, že ve snaze o korigování skóre byla naše otevřená obrana několikrát silně pod tlakem a dvakrát byl již Žák překonán, naštěstí pro nás střely z kopaček hostí si za cíl již naši branku nevybrali.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/I.A_trida_2010_11_TJ_Sokol_Roudnice_Dv.Kralove_B_1_3/

Zpět