I.A třída 2010/11 - 14. kolo| TJ Sokol Roudnice : Vrchlabí 5:0 (4:0)

09.11.2010 10:47

Branky: Krejcar Jan 2, Linhart, Z. Bednář, Rajnoch(p)

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák – Jakub Krejcar, Mikan (59. M. Koudelka), Rajnoch, Z. Bednář – Vlnas (46. Vlasák), Jakub Koblížek, Linhart (70. Štěpánek) – Kmoníček, V. Bednář, Jan Krejcar (74. Pajgrt)

Vladislav Koudelka, trenér Roudnice: „V prvním poločase jsme měli převahu a po rychlých kombinačních akcích jsme soupeře doslova rozebrali. Výsledkem byly čtyři branky ve vrchlabské síti a bylo jasné, že tři body zůstanou v Roudnici. Druhý poločas jsme začali trochu lehkovážně, ale s přibývajícím časem jsme si vypracovali další tři tutovky. Ani v jednom případě se však ukazatel skóre nepohnul. Podařilo se to až pět minut před koncem Rajnochovi, jenž proměnil penaltu. Jen se potvrdilo, že pokud by hráči pokračovali v takových výkonech, pak určitě mají na ještě lepší umístění. Přesto jim děkuji za poměrně vydařený podzim.“

Zpět