I.A třída 2010/11 - 13. kolo| SK Libčany : TJ Sokol Roudnice 4:2 (3:1)

30.10.2010 17:43

Branky: Vlnas, Kmoníček

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Krejcar Jakub, Mikan, Rajnoch, Bednář Z. - Koblížek Jakub (75. Vlasák), Vlnas (60. Linhart), Bednář Vl., Štěpánek (80. Koudelka) - Krejcar Jan (70. Pajgrt), Kmoníček

Úvod utkání byl ve znamení domácích, kteří se také velmi brzy dostali do vedení, když jejich tečovaná střela k překvapení všech zapadla do branky přes bránícího hráče Roudnice. Ve 21. minutě to již bylo o dvě branky, když se hlavou trefil Jelínek. O minutu později našim hráčům vyšla kombinace středem hřiště a rázem to bylo opět jen o jednu branku. třelecky se prosadil Vlnas. V tudobu si domácí začali vybírat zřejmě oddechový čas a naši hráči převzali iniciativu. Stěžejní moment první půle přišel kolem 35. minuty, kdy sám na Tošovského šel Krejcar, ale trefil jen břevno. O malou chvilku později pak dokázal gólově zakončit akci Jedličky domácí Jelínek, který nedal svou levačkou Žákovi šanci. Do dobré přiležitosti se pak dostali opět Jelínek, Jedlička a Semerád a na druhé straně Krejcar, ale ani jeden z hráčů již nerozvinil síť. Druhá půle se nesla v duchu územní a herní převahy domácích a rychlých brejků hostí. Sřelecky se domácí opět prosadili po akci Bíny a tečované střely Jedličky. Pak přišli ale spíše akce hostí. Kmoníček již sice dokázal v brejkovém nájezdu obejít Tošovského, ale ten jeho šanci zmařil svým dobrým vystínováním. V dobré pozici se pak nacházel Pajgrt, ale nezacílil přesně. Gólově se v 80. minutě prosadil Kmoníček, ale to bylo z obou stran dnes vše. Domácí byly dnes lepším celkem, ale jejich výkon a stejně tak výkon roudnice nepatřil k nejlepším.

Fotogalerie: https://svadlis.rajce.idnes.cz/Libcany_A_2010podzim/

Zpět