I.A třída 2010/11 - 15. kolo| FC Kostelec n.O. : TJ Sokol Roudnice 3:1 (1:0)

04.04.2011 19:04

Branka: Rajnoch

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák – Benák, Mikan, Rajnoch, Z. Bednář – Krejcar Jakub, Koblížek Jakub (70. Vlasák), Schmidt (27. Krejcar Tomáš), Krejcar Jan (83. Mrštík) - Kmoníček, Bednář Vl.

Úvod zápasu se nám vůbec nepovedl, když jsme ve 30. vteřině inkasovali. O dost hůře jsme na tom mohli být o pět minut později, ale samostatný nájezd po přihrávce chybujícího Z.Bednáře domácímu střelci překazil výborným zákrokem Žák. Našim hráčům to trvalo přibližně 15 minut než se z nepovedého vstupu do utkání vzpamatovali. Z letargie je dostala krásná střela Schmidta, která ale naneštěstí orazíkovala pouze břevno domácí branky. Poté se nám vydařila pěkná kombinační akce, kterou jsme zakončili brankou, ale bohužel ta pro ofsajd neplatila. Druhou půli jsme začali aktivně a v 50. minutě se po opět povedené kombinaci dostal k zakončení Rajnoch, který dokázal s přehledem přehodit domácího brankáře a srovat na 1:1. V této fázi se "lámal chleba" zápasu a ten správný krok k vítězství udělali i s naším přispěním domácí, když využili standarní situaci. Po této brance se naši hráči více soustředili na diskuze s rozhodčím, než na to, aby s výsledkem zápasu ještě něco zkusili udělat. Soupeř v závěru utkání hrál velmi bojovně a takticky. Několik našich nadějných brejků dokázali domácí zastavit pouze za cenu nedovolených zákroků, ale my jsme žádnou z našich šancí nedokázali využít. Naopak od domácích, kteří 7 minut před koncem zvýšili na konečných 3:1 opět po standardní situaci.

Vladislav Koudelka, trenér TJ Sokol Roudnice: "Musím konstatovat, že soupeř šel za vítězstvím daleko důrazněji a odvážněji. Naši hráči působili ještě trochu mdlím dojmem. Přísnější měřítko snese pouze Michal Žák."

 

Zpět