I.A třída 2010/11 - 16. kolo| TJ Sokol Roudnice : SK Janské Lázně 5:1 (1:0)

11.04.2011 08:58

Branky: Rajnoch, Krejcar Jan, Kmoníček, Vlasák, Linhart

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák – Krejcar Jakub, Benák, Mikan – Krejcar Tomáš, Koblížek, Rajnoch, Bednář Z.(67. Linhart) – Kmoníček, Bednář Vl.(77. Pajgrt), Krejcar Jan (55. Vlasák)

Na soupeře jsme chtěli vlítnout a brzy o zápase rozhodnout. To se nám ale vůbec nepodařilo. Hráli jsme hodně upracovaně, bez nápadu i pohybu. Sice jsme si vytvořili dvě gólové situace, ale krom jednou nastřelené tyče z toho nic nebylo. Nakonec se ujala hlavička Rajnocha 2 minuty před koncem poločasu. Tato branka nás trochu uklidnila a do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a také i efektivněji v zakončení. Jan Krejcar zatáhl po lajně balón a jeho centr si hostující hráč srazil do vlastní sítě. O pár minut později to již bylo 3:0, když po povedené kombinaci přišla přesná přihrávka Jana Krejcara na Koníčka a ten se nemýlil. Po této brance odpor hostí opadl a další branku přidal střídají Vlasák. Navíc Rajnoch neproměnil penaltu. Po naší nedůslednosti se soupeři podařilo vstřelit branku a snížit na 4:1. V poslední minutě ale potvrdil po nejhezčí akci zápasu vítězství Linhart, který si na prsa zpracoval centr Jakuba Krejcara a z voleje vymetl šibenici, prostě gól jak z učebnice. Tento zápas ukázal, že když hrajeme do zhuštěné obrany, tak máme problém vytvořit soustavnější tlak a gólově se prosadit. Je nutné na sobě dále pracovat a zlepšit mnoho věcí v naší hře. Je pravdou, že soupeř dnes toho moc v Roudnici nepředvedl. Pochvalu z domácího mužstva si zaslouží velmi aktivní Jakub Krejcar.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/I.A_trida_2010_11_-_16._kolo_TJ_Sokol_Roudnice_SK_Janske_Lazne_5_1/

Zpět