I.A třída 2010/11 - 17. kolo| Jiskra Jaroměř: TJ Sokol Roudnice 5:1 (3:0)

18.04.2011 08:18

Branka: Krejcar Tomáš

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák – Krejcar Jakub, Benák, Mikan, Bednář Z. – Krejcar Tomáš, Schmidt (55. Koblížek), Rajnoch, Krejcar Jan (46.Linhart) – Kmoníček, Bednář Vl. (66. Vlasák, 83. Pajgrt)

ČK: 21. Bednář Zd. (po druhé žluté)

Vladislav Koudelka, trenér TJ Sokol Roudnice: Začátek zápasu se nám povedl, kdy jsme si vytvořili dvě gólovky, z toho se jednou měla kopat penalta. Po dvaceti minutách jsme přišli po dvou žlutých kartách o Z. Bednáře. pětatřicet minut jsme hráli dobrý fotbal, kdy jsme domácí nepustili do vážnějších šancí. Deset minut do před koncem prvního poločasu jsme však dostali tři branky, z toho dvě po našich chybách. A bylo po zápase. Druhý poločas jsme chtěli i v deseti soupeře potrápit a hlavně dohrát bez dalšího vyloučeného hráče. Nedisciplinovanost Z. Bednáře nás připravila o lepší výsledek. Jdeme dál, musíme se připravit na další zápas.

 

Zpět