I.A třída 2010/11 - 5. kolo| SK Třebechovice p.O. : TJ Sokol Roudnice 4:2 (3:1)

05.09.2010 08:30

Branky: Linhart, Rajnoch

Sestava TJ Sokol Roudnice: Jarkovský - Krejcar Jakub (75. Šiška), Koudelka (40. Mrštík D.), Rajnoch, Bednář Zdeněk - Koblížek Jakub, Vlnas, Koblížek Jan, Linhart - Pajgrt (65. Truhlář), Krejcar Jan

ČK: 0:1 (60. Linhart)    PK: 1:0

Hned start do zápasu se našemu týmu výrazně nepovedl a trochu předznamenal nepovedenéné celé utkání. Během první čtvrthodinky nás domácí přehrávali a my jsme se téměř nedostali na dostřel domácí branky. V 8. minutě se dostal ke střele z poza vápna T. Lukášek a trefil dokonale. O 3 minuty později šli domácí již do dvoubrankového vedení, když Jarkovský vyrazil střelu domácích pouze před sebe a domácí útočníci na tuto situaci zareagovali rychleji než naši a míč dokázali uklidit za záda Jarkovského. V 18. minutě to již bylo o tři branky. Střela ze standardky před Jarkovským skočila a ten ji dokázal opět pouze vyrazit na kopačky dobíhajících domácích. Po třetí brance si vzali domácí trochu odpočinek a nechali nás vrátit se do zápasu. Z postupem času si naši hráci dokázali vypracovat gólové příležitosti a jednu z nich dokonce Linhart do rychlém rozehrání Rajnocha zužitkoval. Po změně stran se náš tým pustil do domácích s vervou, ale v 60. minutě se příliš nepovedl signál při standardní situaci a domácí podnikli rychlý brejk, který Linhart, zaskakující na místě stopera, vyřešil pouze za cenu faulu a následného vyloučení. I přes početní nevýhodu hráli naši hráči dál poměrně otevřenou partii a měli i několik slušných šancí ke skórování, ale finální fáze našich akcí byla dnes velmi nepřesná. Domácí poté přidali čtvrtou pojišťovací branku po faulu Jarkovského z penalty. V poslední minutě pak výsledek zkorigoval hlavou Rajnoch. Dnešní utkání se našemu týmu vůbec nevydařilo. Velmi nepříjemné vyustění má ale tento zápas pro našeho trenéra, jelikož k již absentujícím hráčům (Žák, Mikan, Kmoníček, Vlasák a Bednář Vl.) zřejmě přibude Linhart a nevíme jaký je zdravotní stav Koudelky. Veřmě, že pro domácí utkání s Opočnem bude mít trenér co nejvíce z těchto hráčů k dispozici.  

Fotogalerie: https://svadlis.rajce.idnes.cz/Trebechovice_A/

Zpět