I.A třída 2010/11 - 7. kolo| Červený Kostelec : TJ Sokol Roudnice 1:1 (1:1)

23.09.2010 17:19

Branky: 20. Pajgrt - 44. Vít

Sestava TJ Sokol Roudnice: Jarkovský – Mrštík D.(85. Truhlář), Rajnoch, Mikan, Z. Bednář – Jakub Koblížek, Jan Koblížek, Vlnas, Krejcar Jakub – Pajgrt (46. Koudelka M.), Jan Krejcar (88. Švadlenka)

ČK: 1:0 (70.minuta)

Úvod utkání začal velmi svižně, ale pro divaka dlouho nebylo rušno před brankami. Na obou stranách končili akce na hranici vápna. Domácí spoléhali na rychlý přechod po lajnách, který se dařilo krajním kráčům poměrně eleminovat. Několikrát ale musel za záchranou brzdu zatáhnout jeden ze stoperů. Naše ofenzíva spoléhala na rychlé nohy Pajgrta s Krejcarem a rychlou myšlenku Honzy Koblížka. To svoje ovoce přineslo ve 20. minutě, kdy Honza prohodil míč za obranu a Pajgrt využil své rychlosti, obral o míč pomalejšího domácího stopera a řítil se na domácí branku. Podařila se mu i rychlá klička obránci a střela levačkou, která zapadla za bližší tyč. Našemu mužstvu branka pomohla a několikrát jsme se již ocitali ve slušných pozicích, ale po většinou tomu chybělo razantnější zakončení. Domácí začali tlačit na pilu a odměnou jim byla vyrovnávací branka ve 44. minutě, kdy sehráli nacvičený signál při standardce a naši hráči jej nedokázali důrazněji eliminovat. Po změně stran se hra příliš nezměnila. Hrálo se většinou mezi vápny a gólových šancí bylo pomálu, tedy těch tutových. Navíc se hra začala oboustraně přitrzovat, což nelibě nesli pouze domácí a neustálá kritika sudího je poslala do oslabení po nevybíravých slovech domácího útočníka. Přeste se i v deseti dokázali domácí prodrat po zaváhání Rajnocha k největší šanci, ale výborně zasáhl Jarkovský. V 87. minutě pak utekl Krejcar, ale na jeho přihrávku podél branky Koudelka o pár decimetrů nedosáhl. Zápas to byl remízový, ale výhru si nakonec mohli připsat domácí nebo i my. 

Zpět