I.A třída 2010/11 - 6. kolo| TJ Sokol Roudnice : TJ Spartak Opočno 5:0 (2:0)

19.09.2010 08:38

Branky: Rajnoch 2, Vlasák, Jakub Koblížek, Jan Koblížek

Sestava TJ Sokol Roudnice: Jarkovský – Jakub Krejcar, Rajnoch, Mikan, Z. Bednář – Jakub Koblížek, Jan Koblížek, Vlnas (80. J. Novotný), D. Klapka (63. Kmoníček, 75. Mrštík) – Pajgrt (53. Vlasák), Jan Krejcar

Vladislav Koudelka, trenér TJ Sokol Roudnice: „V první půlhodině si hosté vypracovali dvě gólové šance, ale podržel nás brankář Jarkovský. Deset minut před koncem poločasu se krásně trefil ze standardní situace Jan Koblížek a od této chvíle existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo. Chválím hráče za předvedenou hru a myslím si, že pětigólová porážka je pro hosty ještě milosrdná.“

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/I.A_trida_2010_11_-_6._kolo_TJ_Sokol_Roudnice_Opocno_5_0/ 

Zpět