I.A třída 2010/11 - 8. kolo| TJ Sokol Roudnice : Černilov 2:1 (2:1)

04.10.2010 17:09

Branky: Rajnoch, Bednář Vl.

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák – D. Mrštík (82. Šiška), M. Koudelka, Rajnoch, Z. Bednář – Jakub Koblížek (70. Pajgrt), Jan Koblížek, Vlnas, Jakub Krejcar (84. J. Novotný) – Jan Krejcar, V. Bednář

Vladislav Koudelka, trenér Roudnice: „Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ale opět neproměnili dvě příležitosti. Přesto jsme šli do vedení. Po krásné kombinační akci otevřel skóre Vláďa Bednář a poté se prosadil Rajnoch. Bohužel v závěru poločasu po chybě M. Koudelky snížil Placák. Do druhé půle na nás soupeř vlítnul, což nám dělalo velké problémy. Závěr zápasu jsme pak dohráli v útlumu. Vítězství bylo vydřené, kvalita hry byla špatná. Spokojen jsem pouze s body.“
 

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/I.A_trida_2010_11_-_8._kolo_TJ_Sokol_Roudnice_Cernilov_2_1/  

Zpět