I.A třída 2010/11 - 3. kolo| SK Jánské Lázně : TJ Sokol Roudnice 2:4 (0:3)

22.08.2010 10:03

Branky: 5. Bednář Vladimír, 16. Rajnoch, 45., 46. Krejcar Jakub

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Koudelka, Mikan, Rajnoch, Bednář Zdeněk - Koblížek Jakub (76´ Mrštík), Linhart, Koblížek Jan, Krejcar Jakub (65´ Vlasák) - Bednář Vladimír (55´ Pajgrt), Krejcar Jan

Hned na úvod se našemu týmu podařilo strhnout vedení na svou stranu, když po chybě domácí obrany se k míči dostal Vl. Bednář a tváří v tvář domácímu brankáři se nemýlil. Ještě lépe to pro náš tým začalo vypadat v 15. minutě, kdy se na útočnou steč vydal stoper Rajnoch a s přehledem vsítil druhý gól. Evidentně zaskočení domácí se sice snažili o korigování, ale buď jim chyběla přesnost v zakončení či velmi dobře zasáhl brankář Žák. Pokud ofenzivní činnost domácích byla jistou hrozbo pro naše vedení, tak hlavně obranná fáze domácím hrubě proti našim rychlonohým hráčům nevycházela. V 27. minutě se za obranu prodral Krejcar, ale jeho zpěnou přihrávku Linhart nedokázal zužitkovat. O pět minut později se hra výceméně odvíjela již delší dobu kolem vápna domácích, když se do průniku vydal Koudelka, ale ve velmi dobré pozici před vápnem netrefil míč ideálně. Naše šance ale neustávali. Krejcar Jakub si pohrál s domácím bekem a poslal míč na hlavu Vl. Bednáře, ten ale netrefil. O minutu později se po rychle kombinaci řítil na domcí branku Jakub Koblížek, kterého ještě doplňovat Jan Krejcar. Jakub ale zakončoval sám a bohužel nepřesně. V poslední minutě poločasu si ale akci zopakoval a tentokrát před brankou našl volného Jakuba Krejcara a ten nás poslal do kabin s luxusním náskokem tří branek. Druhá půle začale tak jak skončila ta první. V 47. minut se kolem domácího obánce na hranici vápna prosmýkl Vl. Bednář a opět našel před brankou volného Jakuba Krejcara, a ten si připsal v rychlém sledu druhou branku. Pak ale efektivnost našich útočných akcí jakoby skončila. Postpně se na hřiště dostali střídající hráči a hra již nebyla tak přesná. Přesto do konce zápasu si naši hráči vytvořili minimálně 5 vyložených šancí (Krejcar Jan přestřeli ze 3 metrů, Pajgrt s Krejcarem neproměnili dva nájazdy 2 na 1, atd.). Zbrklost a nepřesnot ve finální fázi nejen pořádně rozproudila krev našeho trenéra, ale také dala šanci domácím. Ti snížili po standarní situaci v 76. minutě a na rozdíl dvou branek se dostali v minutě 80. To už ale naše mužstvo začalo hrát více opatrně a konec zápasu si pohlídalo, i když Žák musel ještě předvést jeden velmi těžký zákrok na hranici svého zranění. Přes trochu rozpačtou poslední třetinu zápasu lze považovat dnešní výkon za velmi slušný a věřmě, že bude odrazovým k dalším dobrým výkonům a hlavně i bodům.  

Fotogalerie: https://svadlis.rajce.idnes.cz/Janske_Lazne_-_A/

Zpět