I.A třída 2011/2012 - 1.kolo l Červený Kostelec - TJ Sokol Roudnice 6:1 (1:0)

17.08.2011 08:17

Branka: Mikan

Sestava TJ Sokol Roudnice: Zasadil – Jakub Krejcar (75. Truhlář), Šiška, T. Krejcar – Koblížek, Vlasák, Hůlka, Mikan – Hanousek (78. D. Mrštík), Jan Krejcar, Kmoníček.

Vladislav Koudelka, trenér Roudnice: „Soupeř zahájil zápas náporem a kdyby v 15. minutě vedl 3:0, nikdo by se nemohl divit. Tlak jsme naštěstí přečkali, ale sedm minut před koncem poločasu, po nezaviněném zákroku Hanouska, šli domácí z penalty do vedení. V úvodní čtvrthodině druhé půle jsme soupeři nepůjčili míč, měli dvě gólové šance, ale bez efektu. Následně domácí proměnili druhou penaltu, kterou viděl jen rozhodčí Kos. Zbytek zápasu patřil svěřencům trenéra Karla Havlíčka, kteří dosáhli vysokého vítězství. I přes šest obdržených branek zaslouží pochvalu brankář Zasadil, který ještě několik šancí zlikvidoval. Své si odehrál také stoper Šiška.“

Zpět